2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sıcak Soğuk Yiyecek Teşhir Dolabı

Profesyonel yiyecek teşhir dolabı modelleri kaliteli ekonomik led aydınlatmalı yiyecek teşhir dolabı fiyatları pasta hamur işi teşhir dolabı teknik şartnamesi uygun pastane teşhir dolabı fiyatı özellikleri
Sıcak Soğuk Yiyecek Teşhir Dolabı EDL:Pastane veya cafenizde poğaça, yaş pasta, börek gibi ürünlerinizi nötr ısıda sergilemek için kullanılan profesyonel yiyecek teşhir dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan 4 raflı hamur işi sergileme dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yiyecek teşhir dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu led aydınlatmalı yiyecek teşhir dolabı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir rafları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Sıcak soğuk yiyecek teşhir dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.047,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sıcak Soğuk Yiyecek Teşhir Dolabı EDL

 * Tatlılar, meyveler, salata, sandviç, poğaça, börek, pasta benzeri ürünleri sergilemek için uygundur
 * LED aydınlatmaya sahiptir
 * 4 adet rafa sahiptir, zemin kısmı da kullanım için uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Yiyecek teşhir dolabına erişim arka tarafındadır
 * Isı: nötr 
 * Voltaj/Güç: 230V Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Net ağırlık: 15 kg
 * Paketli ağırlık: 20 kg
 * Net ölçüler: 435x435x710 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Paketli ölçüleri: 525x525x760 mm

* Profesyonel 4 raflı yiyecek teşhir dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, nötr sıcaklıkta yiyecek teşhir dolabı yedek parçaları (led aydınlatması, rafları v.b. yiyecek teşhir dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal yiyecek teşhir dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve ışığı arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel yiyecek teşhir dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Sıcak Soğuk Yiyecek Teşhir Dolabı EDL:Soğutma veya ısıtma yapmadan poğaça, börek, yaş pasta, kuru pasta gibi hamur işlerinizi müşterilerinize sergilemeye yarayan yiyecek teşhir dolabı çeşitlerinden nötr yiyecek teşhir dolabının imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı led aydınlatmalı ve 4 adet rafa sahip yiyecek teşhir dolabı modelidir - Sıcak soğuk yiyecek teşhir dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok