2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Animo Combi-Bravilor B20 Filtre Kahve Makinesi Filtresi

İmalatçısından en kaliteli filtre kahve makinesi filtreleri modelleri en uygun filtre kahve makinesi kağıt filtresi toptan otel tipi filtre kahve makinesi filtre kağıdı satış listesi amerikan tipi filtre kahve makinesi filtreleri proje@mutfakmalzemeleri.
Animo Combi-Bravilor B20 Filtre Kahve Makinesi Filtresi SFK 535/203:Otel tipi filtre kahve makinesi için profesyonel kahve filtresi fiyatları sanayi tipi kahve makinalarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik kağıt kahve filtresi modelleri açık büfe kahve yapıcıları için endüstriyel kahve filtresi yedek parçası bravilor kahve makinelerinde kullanılan kahve filtresi fiyatı özellikleri animo kahve filtresi bakımı temizliği nasıl yapılır bravilor kahve makinesi filtresi nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.427,80 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Animo Combi-Bravilor B20 Filtre Kahve Makinesi Filtresi SFK 535/203

 * Filtre kahve makinesi filtresinin konik yapısı 53,5 cm üst çapı 20,3 cm.lik alt çap ölçülerindedir - Filtre kahve makinesi filtresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Filtre kahve makinelerinde kahveyi süzen kağıt kahve filtresi olup filtre kahve makinesi filtresini;

 * Bravilor filtre kahve makinesi filtresi (Bravilor ; B20 modeli için uyumlu) - Filtre kahve makinesi filtresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Animo filtre kahve makinesi filtresi (Animo 20 LT ve 2X20 LT modelleri için uyumlu)

 * Ve uyumlu olduğu diğer ev-büro-otel tipi kağıt filtreli filtre kahve makinelerinin kağıt süzgeci olarak kullanabilirsiniz - Filtre kahve makinesi filtresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Animo Combi-Bravilor B20 Filtre Kahve Makinesi Filtresi SFK 535/203:Otel tipi kahve makinesi filtreleri filtre kahve makinası süzme kağıtları modellerinden kaliteli filtre kahve makinesi filtresinin imalatı profesyonel filtre kahve makinesi filtreleri fabrikası üretimi 535mm üst çap, 203mm alt çap ölçülerinde 1 koli (koli içerisinde 500 adet vardır) filtre kahve makinesi filtresidir - Filtre kahve makinesi filtresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Filtre kahve makinesi filtresinin satış fiyatları 500 adet için geçerlidir. Bravilor filtre kahve makinesi filtresi satışı haricinde suyu kaynatmayan animo filtre kahve makinası tamiri kaçak akım rölesini attıran animo filtre kahve makinesi rezistansı değişimini ve koku yapan endüstriyel filtre kahve makinası tamiri gibi onarım işlemlerini sanayi tipi filtre kahve makinesi tamircisi teknik servisimizde yapıyor filtre kahve makinesi cam sürahisi çelik filtresi gibi filtre kahve makinesi yedek parçalarını da satıyoruz - Filtre kahve makinesi filtresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok