2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kornet Pişirici

Profesyonel kornet pişirici makine modelleri kaliteli ekonomik külah yapma makinesi fiyatları kornet pişirme makinesi teknik şartnamesi uygun kornet pişirici fiyatı özellikleri
Kornet Pişirici WK:Sanayi tipi kornet külah pişirici çeşitlerinden teflon yüzeyli kornet pişiricisinin imalatı profesyonel kornet pişiricileri fabrikası üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı kornet pişirici modelidir - Kornet pişirici satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.144,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kornet Pişirici Makine WK

* Ölçüler (Boy, En, Yük.): 41,5x36x29,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 9,5 kg
* Güç: 1500 W
* Yeni Avrupa model güçlendirilmiş çelik kasa Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Alüminyum ayaklı dizayn
* Alüminyum tabla ve teflon kaplama
* Kalın alüminyum tablalar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* On-Off açma kapama anahtarı
* Yay koruma plastiği
* Taş yünü izolasyon ile enerji Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Çıtır lezzetli kornetler için kullanılan bu profesyonel on-off açma kapama anahtarlı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (tablası, ayakları, düğmesi v.b.) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal kornet pişirici makine yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir kornet pişirici var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kornet makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kornet Pişirici Makine WK:Dondurmacılarda dondurma satışı yapan kafelerde dondurma için yapışmadan lezzetli kornet külah yapmakta kullanılan teflon kaplamalı kornet pişiricidir - Kornet pişirici satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok