x 


Küçük Yemek Taşıma Kutusu

Bayisinden küçük yemek taşıma kutusu fiyatları;profesyonel fabrikasından yemek taşıma kutusu toptancıları fiyatı listesi kaliteli küçük yemek kutusu imalatçıları bayisi en ucuz yemek taşıma kutusu imalatçısı fabrikası servisi yemek taşıma kutusu parçası
Küçük Yemek Taşıma Kutusu 100141:Catering firmaları için bir yerden bir yere pişmiş yemeği taşımakta kullanılan profesyonel küçük yemek taşıma kutusu fiyatları sıcak soğuk yemek taşımada kullanıma uygun kaliteli ekonomik küçük yemek taşıma kutusu modelleri yemekhaneler için endüstriyel küçük yemek taşıma kutusu teknik şartnamesi düğünlere yemek götürmekte kullanılan küçük yemek taşıma kutusu fiyatı özellikleri küçük yemek taşıma kutusu bakımı nasıl yapılır temizlenir - Küçük yemek taşıma kutusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.979,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Küçük Sıcak Soğuk Yemek Taşıma Kutusu 100141

* Renk: Gri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç ölçüler: L:32 x W:52.5 x H:31 cm
* Dış ölçüler: L:46.5 x W:66.5 x H:44 cm
* Maksimum kapasite: 52 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 9,3 kg

Küçük Sıcak Soğuk Yemek Taşıma Kutusu 100141:52 litreye kadar sulu yemek meze taşıyabileceğiniz bu gri renkte küçük yemek taşıma kutusunun sarı ve yeşil renk seçenekleri de mevcuttur.Sıcak soğuk yemek taşıma kutularının farklı renk ve modelleri için sitemizi inceleyebilir,daha fazla bilgi için bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz - Küçük sıcak soğuk yemek taşıma kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok