2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Buz Kırma Makinası

İmalatçısından en kaliteli buz kırma makinaları modelleri en uygun santos buz kırma makinası toptan votkalık buz kırma makinası satış listesi otomatik buz kırma makinesi fiyatlarıyla votka için buz kırma makinası satıcısı otellerde barlarda kullanılan bu
Buz Kırma Makinası ABKM160:Barlar için profesyonel buz kırma makinası fiyatları otellerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik buz kırma makinası modelleri içki satıcıları için endüstriyel buz kırma makinası teknik şartnamesi kokteyl hazırlamada kullanılan parmak buz kırma makinası fiyatı özellikleri şaraplık votkalık buz kırma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir motorlu buz kıracağı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.722,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Buz Kırma Makinası ABKM160

Bar Kafe Tipi Buz Parçalama Makinası - Buz Kırma Makinası

* Haznesine konulan kalıp şeklindeki buzu (küp,parmak) ince ve kırık şekilli buz haline dönüştüren bu makineyi; Kafelerde milkshake yapımında otellerde-restaurantlarda kokteyllerinize ince buz hazırlamak için kullanabilirsiniz. Bu buz makinesiyle parçalanmış buz ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz - Oteller kafeler restaurantlar barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Bu buz kırma makinesi ile kalıp halindeki buzlarınızı kırık ve ince şekilli buz haline dönüştürebilirsiniz

* Buz makinesinin kapasitesi saatte en fazla 160 kilodur - Oteller kafeler restaurantlar barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Ölçüleri 47.4x23.6x35.3 cm olup ağırlığıysa 10 kg dır - Restaurantlar kafeler oteller barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* 30 saniye içinde 1.2 kg buz kırma kapasitesi vardır

* Ergonomik yapısı sayesinde temizliği ve bakımı oldukça basittir - Oteller kafeler restaurantlar barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Buz kırma makinası 220V ile çalışıp 130 W elektrik çeker - Restaurantlar lokantalar oteller barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Buz kırma makinası 2 yıl garantili olup, buz kırma makinası yedek parçaları (haznesi,damlalığı,zamanlayıcısı,elektronik kontrol ünitesi v.b. buz kırma makinası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal buz kırma makinası parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Ayrıca elinizde böyle bir buz kırma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli buz kırma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinalarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. buz kırıcı tamiri-buz kırma makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Buz kırma makinasıyla ilgililer:sanayi tipi buz kırma makinası,buz kırma makinası nasıl çalışır?,bar tipi buz parçalama makinası,buz kırma makinası fiyatları,ince buz çekme makinası,küp buz kırma makinası,buz parçalama makinası servisi,buz parçalayan makina nasıl temizlenir,buz ufalama makinası fiyatları, - Oteller kafeler restaurantlar barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Buz kırma-parçalama makinesini kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Oteller restaurantlar kafeler barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Buz Kırma Makinası ABKM160:Kalıp halindeki buzlarınızı parçalayarak içecek buzu haline getirebilen bu makine ile, içeceklerinize koyacağınız şekilde ince ve kırık şekilli buz elde edebilirsiniz. Buz kırma makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Oteller cafeler restaurantlar barlar için buz kırma makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

OTEL RESTAURANT BAR KAFE TİPİ BUZ KIRMA MAKİNASI This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.-2370750-2370751-2370759

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...