2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Buz Kırıcı

Buz Kırıcı:Buz kırıcı kafelerde,barlarda,otellerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir buz kırıcıdır - Buz kırıcı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için arayınız 0212 2370749
Buz Kırıcı V90:Buz kırıcı kafelerde,barlarda,otellerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir buz kırıcıdır.Buz kırıcı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu buz kırıcı haricinde diğer buz kırıcı modellerimizle ilgili olarak da bize ulaşabilirsiniz - Buz kırıcı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.334,78 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Buz Kırıcı V90

* Ergonomik dizayn - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Alüminyum gövde
* Paslanmaz çelik hazne - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Paslanmaz çelik bıçak
* Güvenlik mikro sivich - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* CE normlarına uygundur
* Elektrik bağlantısı 230 / 1N / 50Hz. - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* İtalyan malı ve italya üretimi
* Motor devir hızı (rpm): 900 - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Güç (w): 150
* Net ağırlık (kg): 4,2 - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ölçüler (cm): 21x23x46 cm

Buz Kırıcı V90:Buz kırıcı kafelerde,barlarda,otellerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir buz kırıcıdır.Buz kırıcı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu buz kırıcı haricinde diğer buz kırıcı modellerimizle ilgili olarak da bize ulaşabilirsiniz - Buz kırıcı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...