x 


3/8 Rekor

İmalatçısından İndirimli 3/8 Rekor Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 3/8 Rekor Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 3/8 Rekor Kullanışlı ekonomik endüstriyel 3/8 Rekor parçası
3/8 Rekor M.D058.03 Özellikleri / Malzemesi 3/8 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, 3/8 Rekor üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Rekor modelleri fiyatları, toptan 3/8 Rekor çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 13,05 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

3/8 Rekor M.D058.03

Rekor  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
3/8
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 3/8 Rekor fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 3/8 Rekor modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 3/8 Rekor fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 3/8 Rekor alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok